Yaşlı Bakım Hizmetleri

Yaşlı Bakım Hizmetleri 

Doğa Huzurevleri ve Yaşlı Bakım Merkezlerinde 55 yaş üzerindeki desteğe ihtiyaç duyan bireylere konaklama ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Evde Bakım Hizmetlerimizden…

Devamını Oku

Huzurevleri

Huzurevleri 

Sağlığınız bizim için önemlidir. Doğa Klinik ve Yaşam evleri ile Doğa Evde Bakım Hizmetlerinde Sağlık Hizmetleri birinci sırada yer alır.…

Devamını Oku

1 2

Müzikle Terapi

Facebook ile paylaş...Google Plus ile paylaş...Twitter ile paylaş...

Doğa, Dragos Yaşam Evi'nde Ayla Varol Clark tarafından 2.si yapılan Expressive Music Therapy seansına ev sahipliği yaptı.Sn. Ayla Varol Clark tarafından 2.si gerçekleştirilen etkinlikte, Yaşam Evi’mizin konuklarının katılımı ile son derece neşeli geçen etkinlikte, ritim ve müzik eşliğinde çeşitli bedensel ve zihinsel egzersizler yapıldı.

İTÜ Devlet Konservatuvarını bitirdikten sonra A.B.D.'nde psikiyatri master programını tamamlayan Clark, bu çalışmaların A.B.D.’de düzenli olarak yapıldığını, karşılıklı etkileşimi sağlaması ve fiziksel ve ruhsal hareketliliğin arttırılarak kişiyi rahatlattığını belirtiyor. Bir tür grup terapisi olan bu etkinliklerin Türkiye’de de tanınarak yaygınlaşması için faaliyetlerini sürdüren Ayla Varol Clark, İlk çalışmasını yaklaşık 6 ay önce yine Doğa Dragos Yaşam Evi’nde gerçekleştirmişti.


Katılan konuklarımızın ilgi ve beğenisini kazanan etkinliği en kısa zamanda tekrarlamak istiyoruz. Aşağıda etkinlik sırasında yapılan video kayıtlarını izleyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar

Foto Galeri

Bize Ulaşın

Sosyal Ağlar
Site İstatistikleri

Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tüm
157
765
1690
11865
1500672