Yaşlı Bakım Hizmetleri

Yaşlı Bakım Hizmetleri 

Doğa Huzurevleri ve Yaşlı Bakım Merkezlerinde 55 yaş üzerindeki desteğe ihtiyaç duyan bireylere konaklama ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Evde Bakım Hizmetlerimizden…

Devamını Oku

Huzurevleri

Huzurevleri 

Sağlığınız bizim için önemlidir. Doğa Klinik ve Yaşam evleri ile Doğa Evde Bakım Hizmetlerinde Sağlık Hizmetleri birinci sırada yer alır.…

Devamını Oku

1 2

Doğa'da İşler Güçler

Facebook ile paylaş...Google Plus ile paylaş...Twitter ile paylaş...

Doğa Atalar Elele Yaşam Evi, benzersiz atmosferi ile ekranların sevilen dizisi İşler-Güçler'e yeni sezonda ev sahipliği yapıyor. 

Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz ve Ahmet Kural'ın başrollerini paylaştığı İşler-Güçler, yeni sezonda Star TV'de gösterilmeye devam ediyor. Senaryo gereği dizi'nin huzurevi'nde geçen sahnelerinin yapımcı firmanın yetkilileri tarafından yapılan araştırma sonucunda Doğa Atalar Elele Yaşam Evi'nde çekilmesine karar verildi. 

Benzersiz atmosferi, geniş bahçesi ve konforlu odaları ile örnek bir mekan olan şubemizde yapılan çekimler, her hafta izleyiciler ile buluşuyor. Özellikle set ekibinin de büyük beğenisini kazanan Doğa Atalar, meraklı bakışların ve dizi hayranlarının da ilgisini çekmeye devam edecek gibi duruyor. Set ekibinin koşuşturması sırasında çektiğimiz birkaç fotoğrafı da buradan sizlerle paylaşmak istedik.

Yüzünüzden gülümsemeniz hiç eksik olmasın.

Anlaşmalı Kurumlar

Foto Galeri

Bize Ulaşın

Sosyal Ağlar
Site İstatistikleri

Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tüm
159
765
1692
11867
1500674