Çözüm Ortaklarımız

Facebook ile paylaş...Google Plus ile paylaş...Twitter ile paylaş...

Sunduğumuz yaşlı bakımı, sağlık ve destek hizmetlerinde her zaman tecrübeli ve eğitimli personellerle çalışmayı tercih ediyoruz. Doğa Yaşam ve Klinik Evleri'nde bizimle birlikte çalışan ekibimize her biri alanında markalaşmış, profesyonel olarak firmalar destek vermektedir. İşte kurumsal bakım hizmetlerinde bize destek veren çözüm ortaklarımızdan bazıları;

Doğa Klinik ve Yaşam Evleri'nde, konuklarımızın sağlık takipleri sırasında ihtiyaç duyulan tahliller için Türkiye'nin önde gelen laboratuvarlarından Gelişim Tıp Laboratuvarları ile çalışılmaktadır. Gerekli tahlil örnekleri kurum hemşirelerimiz tarafından alınmakta, çalışılacak numuneler kurye aracılığı ile ivedilikle Gelişim Tıp Laboratuvarlarına iletilmektedir. Sonuçlar elektronik ve basılı ortamda tarafımıza bildirilerek takip ve tedavilerin kesintisiz olarak yürütülmesi sağlanmaktadır.

 

 

Yapılan tedavi ve bakım hizmetleri sırasında ihtiyaç duyduğumuz medikal malzemeler, Era-Med Medikal tarafından sağlanmaktadır. Türkiye'nin en güvenilir üreticileri ve ithal malzeme tedarikçilerinin genel distribütörü olması sayesinde Era-Med gerekli ürünleri uygun fiyatla sunmamıza yardımcı olmaktadır.

 

 

Doğa Yaşam Ve Klinik Evleri'nde yatan konuklarımızın transferleri için acil durumlar haricinde  ISO-9001, ISO-14001 ve OHSAS-18001 Kalite belgelerine sahip Baran Ambulans Hizmetleri tercih etmekteyiz.

 

 

 

Anlaşmalı Kurumlar

Foto Galeri

Bize Ulaşın

Sosyal Ağlar
Site İstatistikleri

Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tüm
549
557
5207
15382
1504189