Bir misafirimizin yakınından, biz...

Facebook ile paylaş...Google Plus ile paylaş...Twitter ile paylaş...

Değerli Doğa Bakım Evi Ailesi Yaklaşık 4 yıl kadar önceydi. Annemizi Parkinson hastalığından kaybetmiştik. Babamızda 6-7 yıldır Alzheimer hastası idi. Önceleri beraber yaşamayı ona kendi evinde bakmayı denedik. Evden çıkıp kaybolmalar, camdan atlamaya kalkmalarla birkaç ayı beraber geçirdik. Fakat bu çok yıpratıcı bir süreç oldu hepimiz için. Bu konudaki çözüm arayışlarımızda Doğa Bakım Evi ile tanıştık.

Önceleri babamızı bilmediğimiz ve tanımadığımız bir ortamda bırakmak fikrini kabullenmemiz zor oldu. Fakat yetkilileri ve sağlık personelini tanıyınca güven oluştu ve Ağustos 2010 da babamızı Dragos şubesine emanet ettik. Tabi ilk zamanlarımız tedirgin ve üzüntülü geçti. Nasıl olurdu, uyum sorunu çeker miydi babamız düşüncesi ile. Sonra her şey olumlu gelişti. Babam ortama ve yeni arkadaşlarına alıştı. Bir süre sonra Sancaktepe şubesine geçtik.

Yaklaşık 4 yıl geride kaldı. Bu süreçte babamıza gösterilen ilgiyi, şefkati ve tahammülü kelimelerle anlatmam mümkün değil. Biz babamız olduğu halde ancak birkaç ay dayanabilmiş iken, burada çalışan personelin babamıza ve bu kadar farklı kişilikteki hastaya bir gün bile bıkmadan, güler yüzle ve sabırla verdikleri hizmet için ne kadar teşekkür etsem azdır. Her birine binlerce kez şükranlarımı sunuyorum. Allah her birinden razı olsun.

Babamız artık yok. Yaklaşık 2 ay önce babamızı kaybettik ve onu ahiret yolculuğuna uğurladık. Ben bütün Doğa Bakım Evi personeline bu özverili hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkürler ediyorum, iyiki varsınız.

Sevgiler
Cevdet Aras

Anlaşmalı Kurumlar

Foto Galeri

Bize Ulaşın

Sosyal Ağlar
Site İstatistikleri

Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tüm
163
765
1696
11871
1500678