Kadromuz

Facebook ile paylaş...Google Plus ile paylaş...Twitter ile paylaş...

 

Gürkan Atakan, Kurucu Ortak

1969 Sinop doğumlu Gürkan Atakan, Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında çalışma hayatına atılan Atakan, satış mühendisliği dahil olmak üzere özel sektörde çeşitli kademelerde yöneticilik yaptı. Klinik beslenme firması Nutricia’da görev yaptığı sırada çok sayıda huzurevini ziyaret ederek Türkiye’de emekleme aşamasında olan yaşlı bakım sektörünü yakından tanıma fırsatı buldu. Bu firmada görev yaptığı beş yıl boyunca kurumsal yaşlı bakımının eksiklerini değerlendirmiş, inovatif ve sonuç odaklı çalışma sistemi ile sektörün gelişmesine önemli katkılarda bulunmuştur. Gürkan Atakan evli ve bir çocuk babasıdır.

Levent Cebir, Kurucu Ortak

1969 İzmit doğumlu Levent Cebir, 1986 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümüne girdi. Bu fakültede eğitimini yarıda keserek askerlik görevini yapan Levent Cebir, 1996 yılında ilaç sektörüne tanıtım sorumlusu olarak adım attı. İlerleyen yıllarda İşletme Fakültesini bitiren Levent Cebir, 1998 yılında çalışmaya başladığı klinik beslenme firması Nutricia’da Bölge Yöneticiliği yaptığı sırada yaşlı bakım sektörünü inceleme fırsatı buldu. Türkiye’nin birçok ilinde hizmet veren huzurevi ve bakımevlerinin büyük bir bölümünü ziyaret etme imkanı bulan Levent Cebir, 2005 yılında Gürkan Atakan ile birlikte Doğa Bakımevleri’ni kurarak tecrübelerini yaşlı bakımında yeni standartlar oluşturmak için değerlendirmektedir.

Dr. Nermin Çelik, Kurum Hekimi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1974 yılında mezun olan Nermin Çelik, Türkiye’nin çeşitli illerinde Hükümet Tabipliği, Belediye Tabipliği yapmış, Ana – Çocuk Sağlığı ve Nüfus Planlaması ile Verem Savaş konularında çalıştıktan sonra 1994 yılında emekli olarak bakımevi sektöründe hekimliğe devam etmiştir. Kurumsal yaşlı bakım sektöründe Türkiye’nin en deneyimli hekimleri arasında yer alan Nermin Çelik 2007 yılından bu yana Doğa Bakımevleri’nde çalışmaktadır.

Dr.Cüneyt Ahmet Tunçdoğan, Kurum Hekimi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1978 yılında mezun olan Cüneyt A.Tunçdoğan, Türkiye'nin çeşitli illerinde devlet kadrolarında görev yapmış, Verem-Savaş, işyeri hekimliği, çocuk sağlığı ve beslenme konularında çalışmalarda bulunmuştur. 2.Derece İşyeri hekimliği ve Aile hekimi ünvanı bulunan Cüneyt A.Tunçdoğan 2008 yılından bu yana kurumlarımızda genel sağlık konusunda sorumlu hekim olarak hizmet vermektedir. Çocuk sağlığı, beslenme ve kişisel gelişim konularında kitapları bulunan Cüneyt A.Tunçdoğan aynı zamanda Kişisel gelişim ve NLP konularında uzman eğitimcidir.

Uz. Dr. Meltem Güler, Konsültan Nöroloji Hekimi

İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden 1994 yılında mezun olarak Vakıf Gureba Acil Dahiliye'de çalışmaya başlayan Meltem Güler, 1997 yılında Haydarpaşa Nöroloji kliniğine geçerek 2002 yılında Nöroloji Uzmanı ünvanı kazanmıştır. Bu tarihten itibaren çeşitli özel hastanelerde Nöroloji Uzmanı olarak çalılşmış, Epilepsi alanındaki tezi ile Türkiye Epilepsi ile Savaş Derneği'nden Klinik Bilimler Ödülü'ne layık görülmüştür. Halen özel bir hastanede Nöroloji Uzmanı ve EMG sorumlusu olarak çalışan Güler, 2009 yılından bu yana kurumlarımıza konsültan hekim olarak hizmet vermektedir. 

Anlaşmalı Kurumlar

Foto Galeri

Bize Ulaşın

Sosyal Ağlar
Site İstatistikleri

Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tüm
555
557
5213
15388
1504195