Dragos Hatice Satoğlu Yaşam Evi

Facebook ile paylaş...Google Plus ile paylaş...Twitter ile paylaş...

2010 yılında hizmete girmiş olan DOĞA Dragos Yaşam Evi, Kartal ilçesinin Dragos sahilinde huzurevine özel olarak inşa edilmiştir. 112 kapasiteli, deniz doğa manzaralı 42 odalı özel bir yaşam tesisidir.

Tüm odalarında, gömme dolap, banyo, tuvalet, mutfak, LCD TV, buzdolabı, telefon, güvenlik kamerası, çağrı butonu ve duman dedektörü gibi donanımlar standart olarak mevcuttur.

Dragos Rezidansı'nda 55 yaş ve üzeri sağlıklı bireylere hizmet verilmektedir.

Sosyal faaliyetlerin ve arkadaşlıkların üst seviyede yaşandığı şubede; zengin mutfak, günlük oda etmizliği, çamaşırhane hizmetleri, oda servisi ve kafeterya hizmetleri 7 gün boyunca verilmektedir.

Dragos ünitesinde düzenli hekim ziyaretleri, her türlü hemşirelik uygulamaları ve konsültan hekimlerle gerekli takipler 7/24 yapılmaktadır.

 

Odalarımız

Tam teşekküllü bir yaşlı bakım kuruluşu olarak inşa edilen Doğa Dragos Huzurevi’nde tüm odalarımız residence olarak tasarlanmıştır. Odalarımızın tamamında, banyo - tuvalet, mutfak, buzdolabı, telefon, lcd televizyon, gömme dolap ve çeşitli mobilyalar bulunmaktadır.

Geniş metrekare ölçülerine sahip olan odalarımız tek kişilik olmakla birlikte, ihtiyaç halinde çiftlere de hizmet verebilmektedir. Odalarımızdan İstanbul'un eşsiz Adalar manzarasını izleyebilir yada balkonda kahve keyfi yapabilirsiniz. 

Dekorasyonu ve tasarımı ile her türlü lüksün düşünüldüğü şubemizde dilerseniz odalara servis hizmetimiz de bulunmaktadır.

 

Hizmetlerimiz

Doğa Dragos Hatice Satoğlu Huzurevi'nde lüks bir otelden beklediğiniz konforla birlikte kesintisiz sunduğumuz sağlık hizmetlerinden de faydalanabileceksiniz.

Diyetisyen kontrolünde hazırlanan menümüzle hizmet veren mutfağımızdan isterseniz Adalar manzarası eşliğinde teras restaurantımızda, dilerseniz oda servisini arayarak odanızda faydalanabilirsiniz.

Kurumumuzdaki sağlık hizmetlerini Kurum Hekimi Dr.Nermin ÇELİK, Konsültan Nöroloji Hekimi yönetiminde 7/24 görevli hemşireler ve tamamı sertifikalı Yaşlı Destek Elemanlarımız ile vermekteyiz. Kurumumuzda kalan konukların beslenme ve ilaç takipleri de yine sağlık ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Doğa Dragos Hatice Satoğlu Huzurevi'nde tüm odalarda ve ortak kullanım alanlarında internet üzerinden 7/24 canlı yayın yapabilen güvenlik kameraları hizmet vermektedir. Dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman size verilecek şifre ile ulaşabileceğiniz bu hizmetle isterseniz canlı yayın isterseniz arşiv görüntüleri ile sevdikleriniz her an gözünüzün önünde olacak.

Doğa Dragos Hatice Satoğlu Huzurevi'nde güncel yaşamı takip etmek için de her türlü konforu bulabilirsiniz. Güncel gazete ve dergilerin yanı sıra kurum dahilinde erişilebilen yüksek hızlı WI-FI internet hizmeti de ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca kütüphanemiz de zengin içeriği ile okumayı seven tüm konuklarımıza açıktır.

Doğa Dragos Hatice Satoğlu Huzurevi konuk yakınlarını da unutmuyor. Şehir dışından gelen misafirler için ayrılmış bir otel katımız bulunmakta. Lüks bir otelde bulunan tüm hizmetleri sunduğumuz bu bölümümüzde kurumumuzda kalmakta olan konuklarımızın faydalandığı tüm hizmetlerden, otel misafirlerimiz de faydalanabilmektedir.

Doğa Dragos Hatice Satoğlu Huzurevi'nde ayrıca bir mescit, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ferah bir lobi, her katta konforlu, LED TV'li salonlar, ücretsiz faydalanabileceğiniz kafeteryamız bulunmaktadır.

Konum ve İletişim
İstanbul Anadolu yakasının Dragos semtinde kurulan Doğa Dragos Hatice Satoğlu Huzurevi, özel ve devlet hastanelerine çok yakın konumdadır. Bu konum, hasta veya yaşlı konukların genel durumlarında bir bozulma halinde kısa sürede hastaneye sevk edilmesine imkan vermektedir.
Her köşesi güvenlik kameralarıyla izlenen kuruluşumuz, yangın olasılığına karşı duman detektörlü alarm sistemi ile donatılmış, güvenlik, yangın merdiveni çelik kapılarla desteklenmiştir.

Orhantepe Mah. Şehit Serkan Aktepe Cad. Tokdemir Sok. No: 10 Dragos, Maltepe - İstanbul

+90 (216) 352 83 83 (pbx)

+90 (216) 352 93 93 (fax)

dragos@huzurevi.com.tr

{mosmap width='600'|height='500' | lat='40.90148' |lon='29.161467'| zoom='16'| controltype='UI'| text='DOĞA DRAGOS HUZUREVİ

Orhantepe Mh. Şehit Serkan Aktepe Cad. Tokdemir Sok. 
No: 10 Dragos, Maltepe - İstanbul'| tooltip='tooltip'}

Fotoğraflar
  • d-1
  • d-10
  • d-2
  • d-3
  • d-4
  • d-5
  • d-6
  • d-7
  • d-8
  • d-9

Anlaşmalı Kurumlar

Foto Galeri

Bize Ulaşın

Sosyal Ağlar
Site İstatistikleri

Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tüm
561
557
5219
15394
1504201